کالج های استرالیا

 • با بهترین کالج های استرالیا آشنا شوید

از آنجایی که متقاضیان تحصیل در استرالیا همواره در حال افزایش هستند، در این مقاله قصد داریم کالج‌های استرالیا را مورد بحث قرار دهیم. در ابتدا بیایید با هم صادق باشیم. اگر بیشتر اهل کسب مهارت هستید و مایلید سریع وارد بازار کار شوید، بهتر است به کالج فکر کنید.

خوشبختانه شرایط ورود به کالج‌ها آسان‌تر و از همه مهم‌تر شهریه کالج‌ها نسبت به دانشگاه‌ها کمتر است. در ادامه می‌خواهیم شما را با کالج‌های استرالیا، شرایط، هزینه آن و همچنین تفاوت‌های آن‌ها با دانشگاه های استرالیا آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید و این مبحث را از دست ندهید.

تفاوت کالج با دانشگاه در استرالیا

امروزه آمار مهاجرت تحصیلی به کشورهای دیگر از جمله استرالیا به دلیل شرایط ایده آل آموزشی و رنکینگ دانشگاه های این کشور افزایش یافته است. یک از سؤال‌هایی که ذهن متقاضیان ادامه تحصیل را به خود مشغول کرده، تفاوت بین کالج و دانشگاه در استرالیا است.

مسلماً تصور بسیاری از اشخاص از کالج، مؤسسات آموزشی خصوصی و دانشگاه، موسسه آموزشی دولتی است. حتی برخی هم فکر می‌کنند که دانشگاه‌ها کیفیت و سطح آموزشی بهتری را نسبت به کالج‌ها ارائه می‌دهند. اما در حقیقت فرق بین کالج و دانشگاه‌ها در استرالیا پیچیده تر از تصورات ذهنی ما شده است.

پس با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در خصوص تفاوت کالج‌ها و دانشگاه های استرالیا در اختیار شما قرار دهیم.

کالج‌های استرالیادانشگاه های استرالیا
در کالج‌ها گزینه های تحقیقاتی محدودی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.در حالی که به دلیل بزرگ بودن، گزینه های تحقیقاتی مختلفی را برای دانشجویان فراهم می‌کند
در کالج‌ها دوره های محدودی از جمله مقاطع کارشناسی و کاردانی را به دانشجویان ارائه می‌دهد. در دانشگاه‌ها درجات اصلی از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.
هزینه کالج‌ها به دلیل منابع محدود کمتر استهزینه دانشگاه‌ها به دلیل تنوع منابع و تعداد امکانات و برنامه های موجود بیشتر است
تنوع رشته در کالج‌ها کم و محدود تر است. در حالی که در دانشگاه‌ها تنوع بیشتری در رشته های تحصیلی، کلاس‌ها و دوره های آموزشی دارند.

مسلماً برای تحصیل در هر مقطع یا موسسه ای باید یک سری شرایط و ضوابط‌هایی را در نظر گرفت که کالج‌های استرالیا نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بدون شک شما هم دوست دارید از این شرایط مطلع شوید… پس با ما همراه باشید تا در ادامه مبحث به بررسی شرایط پذیرش کالج‌های استرالیا بپردازیم.

3 شرط اصلی برای دریافت پذیرش از کالج‌های استرالیا

کیفیت، امکانات و مسیر نسبتاً سهل‌العبور کالج‌های استرالیا درست همان عناصری هستند که بسیاری را برای پذیرش ترغیب می‌کنند. اما سؤالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که برای ورود به کالج‌های استرالیا چه شرایطی باید داشته باشیم؟

اجازه بدهید به ترتیب شروط زیر را بررسی بکنیم:

شرایط سنی

یکی از شرط‌های لازم برای پذیرش در کالج‌های استرالیا، داشتن سن قانونی 18 سال است. معمولاً تحصیل در کالج‌های استرالیا از سال دهم تا سال دوازدهم امکان پذیر است. اما به طور کلی افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در کالج‌های استرالیا دارند، برای سهولت پذیرش و تکمیل زبان خود و آشنایی با متد آموزشی استرالیا، بهتر است از دوران دبیرستان مهاجرت تحصیلی خود را آغاز کنند.

 تسلط بر زبان انگلیسی

از آنجایی که آموزش دورها در کالج‌های استرالیا، به زبان انگلیسی است. بنابراین تسلط به این زبان برای پذیرش در کالج‌ها الزامی است. متقاضیان تحصیل در کالج‌های استرالیا با شرکت در آزمون‌های معتبر زبان انگلیسی ازجمله آیلتس می‌توانند مهارت‌های زبانی خود را اثبات کنند.

سطح زبان برای شرکت در مقطع مورد نظر ممکن است متفاوت باشد. به‌طورمعمول، برای شرکت در پایه دهم می‌بایست معادل آیلتس ۴٫۵ ارائه شود. برای شرکت در پایه یازدهم، ارائه سطح زبان در حد آیلتس ۵ مورد نیاز است و برای شرکت در پایه دوازدهم، متقاضی می‌بایست سطح زبان آیلتس ۵٫۵ را در اختیار داشته باشد.

به طور کلی برای ورود به کالج‌های استرالیا داشتن مدرک زبان معتبر آیلتس با میانگین نمره 5 تا 6 الزامی است.

رزومه آکادمیک خوب

تحصیل و اعزام دانشجو به استرالیا، برای تحصیل در کالج‌ها بر اساس دستاوردهای علمی و استعدادهای متقاضیان صورت می‌گیرد. هرچه سوابق تحصیلی متقاضی پربارتر باشد، شانس دریافت پذیرش وی به مراتب بیشتر خواهد بود.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش از کالج‌های استرالیا

بعد از آشنا شدن با شرایط تحصیل در کالج‌های استرالیا حالا باید ببینیم که برای دریافت پذیرش به چه مدارکی نیاز داریم.

مدارک لازم جهت گرفتن پذیرش از کالج‌های استرالیا به شرح زیر است:

 • تمامی ریز نمرات سال‌های تحصیلی متقاضی در مقاطع مختلف
 • مدرک زبان

دقت داشته باشید که تمامی این مدارک باید به زبان انگلیسی و به ‌صورت رسمی ترجمه شده باشند.

مدارک ارائه شده در کالج‌های استرالیا

کالج‌های استرالیا علاوه بر سطح کیفی آموزش، مدارک مختلفی نیز به دانشجویان ارائه می‌دهند. مطمئناً با داشتن این مدارک، یافتن فرصت‌های گوناگون شغلی و ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های استرالیا برای شما تضمین می‌شود .

مدارکی که کالج‌های استرالیا به دانشجویان ارائه می‌دهند، شامل:

 • سرتیفیکت 1(طول دوره : 4 تا 6 ماه)
 • سرتیفیکت 2(طول دوره: 6 تا 8 ماه)
 • سرتیفیکت 3(طول دوره: 12 ماه)
 • سرتیفیکت 4(طول دوره: 12 تا 18 ماه)
 • دیپلما یا فوق دیپلم (طول دوره: 18 تا 24 ماه)
 • دیپلمای پیشرفته (طول دوره: 24 تا 36 ماه)

در ادامه قصد داریم شما را با انواع کالج‌ های استرالیا آشنا کنیم. پس اگر شما هم به فکر تحصیل در کالج‌ های استرالیا هستید، با ما همراه باشید.

برترین کالج های استرالیا برای اپلای

 از آنجایی که کالج‌های استرالیا بر پایه آموزش حرفه ای طراحی شده‌اند، می‌توانند برای ورود به بازار کار و تحصیلات آکادمیک گزینه مناسبی به حساب بیایند. مسلماً با شناسایی بهتر کالج‌های استرالیا می‌توانید به نتیجه بهتری دست پیدا کنید. از این رو قصد داریم به شرح مختصری از آن‌ها بپردازیم.

کالج های استرالیا- بهترین کالج های استرالیا - برترین کالج های استرالیا
۱

کالج مریتایم

کالج مریتایم استرالیا یک موسسه آموزش عالی است که در سال 1980 در لاونستون تاسمانیا تاسیس شد. این کالج یکی از 7 عضو بنیان گذار انجمن بین‌المللی دانشگاه های دریایی است.  کالج مریتایم استرالیا دانشکده‌هایی را در بردارد که شامل :

1.دانشکده مهندسی و هیدرودینامیک دریایی

 1. دانشکده تجارت دریایی و حمل و نقل بین‌المللی
 2. دانشکده دریانوردی

از آنجایی که کلاس‌های کالج مریتایم کوچک هستند، تعامل و ارتباط نزدیکی بین دانشجویان و اساتید برقرار می‌شود. در کالج مریتایم دوره و رشته های متعددی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشجویان ارائه می‌شوند.

کالج های معتبر استرالیا - کالج ههای استرالیا - برترین کالج های استرالیا
۲

کالج مارتین

کالج مارتین استرالیا با قدمت 30 ساله خود، یک گزینه مناسب برای تحصیل دانشجویان به حساب می‌آید. در این کالج، تکنیک‌های آموزشی پیشرفته ای را بر حسب توانایی دانشجویان ارائه می‌شود. به عبارت دیگر می‌توان گفت ارزیابی دانشجویان بر پایه عملکرد آن‌ها و با توجه به توانی‌هایشان صورت می‌گیرد.

ناگفته نماند دانشجویانی که در رشته های طراحی گرافیک، مدیریت رویداد، بازاریابی و فناوری اطلاعات تحصیل می‌کنند، می‌توانند آینده خوبی را برای خود رقم بزنند. بد نیست بدانید که کالج مارتین در شهرهای بریزبن، سیدنی، پرث، گولدکوست پاراماتا نیز شعبه دارد. امکان اسکان در تمامی این مراکز برای دانشجویان فراهم است.

کالج استرالیا - برترین کالج استرالیا - کالج های خوب استرالیا
۳

کالج ANU

کالج ANU استرالیا قسمت از دانشگاه ملی استرالیا است. این کالج با برگزار کردن دوره‌هایی زبان انگلیسی و آکادمیک، زمینه را برای ورود دانشجویان به دانشگاه ملی استرالیا فراهم می‌کند. در واقع این کالج دو نقش کلیدی در داخل دانشگاه ملی استرالیا دارد. یکی از آن‌ها، ارائه دادن برنامه های موفق آکادمیک و انگلیسی به دانشجویان بین‌المللی و دیگری آماده کردن دانشجویان برای تحصیل در مقاطع بالاتر است.

از مزایای دیگر کالج ANU این است که دانشجویانی از این کالج فارغ‌التحصیل می‌شوند، موفقیت‌های آن‌ها در مقاطع تحصیلی لیسانس و بالاتر تضمین شده است. از دیگر افتخارات این کالج، داشتن اساتید با تجربه و جزء هیئت علمی واجدالشرایط است.

برترین کالج های استرالیا - بهترین کالج های استرالیا - کالج های استرالیا
۴

کالج تیلورز

کالج تیلورز، جزء محبوب‌ترین و معتبرترین کالج‌های استرالیا به حساب می‌آید. یکی از مزایا و شرایط این کالج، آماده سازی دانشجویان برای ورود به دانشگاه های استرالیا است. بد نیست بدانید که برنامه های آموزشی که این کالج ارائه می‌دهد، برای ورود به سه دانشگاه شاخص استرالیا از جمله دانشگاه سیدنی استرالیا، دانشگاه موناش استرالیا و دانشگاه غرب استرالیا در نظر گرفته شده است.

از مزایای دیگر این کالج می‌توان به محیط آموزشی خاصی که شباهت زیادی به فضای آموزشی دانشگاه دارد، اشاره کرد. در ضمن این کالج نگهداری از فرزندان دانشجویان را هم در تایم کلاس به عهده می‌گیرد.

کالج استرالیا - برترین کالج استرالیا - کالج های خوب استرالیا
۵

کالج کینگزلی

کالج  کینگزلی، از دانشکده های الهیات استرالیا که در ملبورن واقع شده، به حساب می‌آید. این کالج توسط Kingsley در سال 1948 بازگشایی شده است. سپس این کالج به عنوان کالج کتاب مقدس استرالیا  شناخته شد و در سال 1974 برای احترام نام  مؤسس را بر آن   گذاشتند.

در کالج کینگزلی، فرزندان شما یک برنامه آموزشی جامعی را با هدف دنبال کردن رویاهایشان  تجربه خواهند کرد. تعهد ما به شما این است که فرزندان شما را با ارزش‌های مسیحیت پرورش دهیم تا در آینده به عنوان یک رهبر در این حوزه فعالیت کنند.

دوره های آموزشی در کالج کینگزلی متمرکز بر دروس الهیات، کتاب مقدس و کشیشی بوده و در دهه1980 به عنوان موضوع کلیدی دروس و دوره های این کالج شده است.

برترین کالج های استرالیا - بهترین کالج های استرالیا - کالج های استرالیا
۶

کالج کورتین

کالج کورتین یکی دیگر از موسسات آموزش عالی استرالیا است. این کالج در محوطه اصلی دانشگاه کورتین واقع در شهر پرث قرار گرفته است. این کالج به دانشجویان خارجی و محلی برنامه و دوره های دیپلما و پیش دانشگاهی ارائه می‌دهد و مسیر را برای ورود آن‌ها به دانشگاه کورتین هموار می‌سازد.

بد نیست بدانید دانشجویان کالج کورتین با دریافت مدرک دیپلما و پیش دانشگاهی، دانشجویان سال دوم دوره کارشناسی دانشگاه کورتین قلمداد می‌شوند. علاوه بر این‌ها کالج کورتین به تازگی شروع به ارائه مدرک certificate IV در دوره های بیزینس و مدرک دیپلما در دوره های بازرگانی کرده است.

جستجوی هوشمند رشته و دانشگاه +پذیرش رایگان

۶۰ ثانیه به جای ۶۰ روز

کار با اسمارت اپلای ساده‌ست،‌ اول ۶۰ ثانیه اطلاعات اولیه‌ات رو وارد می‌کنی، بعد دکمه سرچ رو میزنی، ما تمام دانشگاه‌هایی که به شرایط شما منطبق هست رو لیست می‌کنیم. اگر دوست داشتی همون جا اقدام می‌کنی و امور مربوط به اخذ پذیرشت شروع میشه.

شهریه کالج‌های استرالیا

خوب رسیدیم به قسمت مهم یعنی شهریه کالج‌ها که بخشی از دغدغه های دانشجویان شده است. مسلماً هنگام بررسی شرایط تحصیلی کالج‌های استرالیا توسط دانشجویان، یکی از مهم‌ترین مواردی که مد نظر آن‌هاست، بررسی هزینه‌های تحصیل و شهریه کالج‌ها است. مسلماً برای متقاضیان، دانستن شهریه‌ها و هزینه‌های تحصیل، کمک زیادی به برنامه‌ریزی تحصیلی می‌کند.

از این رو می‌خواهیم مختصراً اطلاعاتی در رابطه با هزینه‌های تحصیل دوره‌های مختلف در کالج‌ها و همچنین هزینه‌های تحصیلی برخی از کالج‌های معتبر را در اختیار شما قرار دهیم.

البته این نکته را فراموش نکنید که هزینه دوره های تحصیلی بر اساس موسسه مربوطه و دوره‌ها باید مورد بررسی قرار گیرند.

به طور کلی مینیمم هزینه تحصیل در کالج‌های استرالیا (مدت ۳ تا ۴ سال) برای دانشجویان بین‌المللی،   بین ۲۰٬۰۰۰ تا ۴۵٬۰۰۰ دلار در سال است. گفتنی است که شهریه مقاطع بالاتر  از ۲۲٬۰۰۰ تا ۵۰٬۰۰۰ دلار در سال متغیر است.

مهم‌ترین هزینه‌های تحصیل در کالج‌ها به شرح زیر است:

دوره های تحصیلیمیانگین شهریه‌ها
دوره های متوسطه$7800 تا 30000$ در سال
دوره های زبان انگلیسیحدود 300$ در هفته (بسته به طول دوره)
پیش آموزش حرفه ای$40000 تا 22000$ در سال
آموزش فنی حرفه ای$22000 تا 40000$ در سال
دوره های پایه ای فاندیشنجمعاً بین 15000$ تا 39000$
دوره های کارشناسی$15000 تا 33000$ در سال
دوره های کارشناسی ارشد$20000 تا 37000$ در سال
دوره های دکترا$14000 تا 37000$ در سال
دوره های ام بی ایجمعاً بین 11000$ تا 121000$ دلار

هزینه برخی از بهترین کالج‌های استرالیا را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

نام کالجهزینه تحصیل سالیانه
Taylors College کالج تیلورز$25000 تا 35000$
Canterbury College Australia کالج کانتربری$41882
Southport School-board مدرسه شبانه روزی سوت پرت$6000
St Hildas School Gold Coast$56207
Eynesbury College$12660
All Saints School$42800
Ivanhoe Grammar School$36380

بد نیست بدانید که بعضی از رشته‌ها در دوره دیپلمای کالج‌های استرالیا نسبت به رشته های دیگر ارزان‌تر هستند که در این قسمت می‌خواهیم به آن‌ها اشاره ای داشته باشیم.

سیستم تحصیلی کالج‌های استرالیا

کالج‌های استرالیا همگی بر اساس آموزش حرفه‌ای طراحی شده‌اند. این کالج‌ها به نوعی برای اشتغال به کار و به عنوان پایه برای تحصیلات آکادمیک به کار می‌روند. بد نیست بدانید برای آن دسته از دانشجویانی که قصد دارند قبل از شروع به کار و یا ادامه تحصیل در دانشگاه، تجربه واقعی کسب کنند، کالج‌های استرالیا می‌توانند گزینه ایده الی باشند.

توجه داشته باشید که برای ورود به اکثر کالج‌های استرالیا برای گذراندن دوره Foundation، اتمام سال یازدهم در ایران الزامی است. در برخی از کالج‌ها نیز، ممکن است گذراندن دوره پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم لازم است. در ضمن سطح زبان مورد نیاز بسته به کالج یا مرکز آموزش مورد نظر متفاوت است ولی در کل مدرک 5.5 IELTS لازم است.

سیستم تحصیلی کالج در استرالیا کمی متفاوت است. به طور مثال ترم‌های تحصیلی مارچ و جولای است.  

یکی دیگر از دوره‌هایی که در کالج‌های استرالیا ارائه می‌شود، دوره های فنی حرفه ای یا VET است. البته این دوره‌ها بیشتر در مؤسسات دولتی تیف (TAFE) که بخشی از دانشگاه هستند، ارائه می‌شود. اما علاوه بر این مؤسسات، کالج‌های خصوصی نیز دوره های فنی حرفه ای را ارائه می‌دهند.

مسلماً متقاضیان تحصیل در کاج‌ها به خصوص دوره فنی و حرفه ای به دنبال رشته های کارآمد و خوب و آتیه دار هستند. ما هم در ادامه مبحث می‌خواهیم مختصراً اشاره ای به این رشته‌ها داشته باشیم. پس با ما همراه باشید.

 1. پر رنگ بودن نقش کالج‌ها در نظام آموزشی نوین
 2. فراهم بودن فرصت‌های گوناگون شغلی و تحصیلی عالی در آینده
 3. هزینه و شهریه مناسب نسبت به دانشگاه‌ها
 4. ملزم به تسلط به زبان انگلیسی جهت ورود به کالج
 5. اخذ مدارک معتبر از کالج‌های استرالیا
 6. برگزاری دوره های فنی و حرفه ای یا vet در کالج‌ها
 7. موفقیت ورود به دانشگاه های معتبر همراه با بورسیه تحصیلی

لیست کالج‌ های معتبر استرالیا

مسلماً یکی از مواردی که برای متقاضیان تحصیل در کالج‌های استرالیا می‌تواند مهم باشد اعتبار و کیفیت کالج‌هاست. بنابراین بد نیست بدانید که استرالیا، کالج‌های پرآوازه و معتبر هم دارد. تحصیل در کالج‌های معتبر استرالیا می‌تواند زمینه را برای ورود به بهترین دانشگاه‌های استرالیا با بورسیه تحصیلی هموار کند.

نام کالجنام ایالت یا شهر
کالج تیلورزسیدنی، ملبورن، پرث
کالج طراحی و تجارت رافلزسیدنی
مدرسه تجارت چیفلیملبورن
مدرسه بین‌المللی هتل بین‌المللی استرالیاکانبرا
موسسه موسیقی استرالیاسیدنی و ملبورن
موسسه آکادمی فناوری اطلاعات AITسیدنی
آکادمی طراحی استرالیاملبورن
مدرسه هنر ملیسیدنی
کالج طب طبیعی استرالیابریزبن، پرث، ملبورن
موسسه بازرگانی استرالیاآدلاید
کالج روانشناسی کاربردی استرالیاسیدنی و بریزبن
کالج تربیت بدنی استرالیاسیدنی
موسسه هولمزملبورن
کالج الهیات مورسیدنی
کالج کینگزلیملبورن
کالج دریایی استرالیالانستون

اجازه کار حین تحصیل در کالج‌های استرالیا

پس از اخذ پذیرش کالج، نوبت به بحث ویزای تحصیلی کشور استرالیا می‌رسد. برای اینکه بتوانید در کالج‌های کشور استرالیا تحصیل کنید، باید ویزای این کشور را دریافت کنید. خب حالا ممکن است از خودتان بپرسید برای دریافت ویزای تحصیلی کالج‌های استرالیا به چه مدارکی نیاز داریم. در ادامه میخواهیم به این موضوع بپردازیم.

 • ارائه نامه پذیرشی که از کالج دریافت شده است.
 • ارائه تمامی مدارک هویتی متقاضی از جمله شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت دارای اعتبار
 • ارائه انگیزه نامه. این یکی از مهم‌ترین موارد جهت اخذ ویزای تحصیل در کالج‌های استرالیا می‌باشد و متقاضی می‌بایست دلایل خود را برای تحصیل در استرالیا برای افسر ویزا مشخص نماید.
 • ارائه حداقل سه نسخه از مدارک تحصیلی متقاضی تحصیل در استرالیا که توسط مدیر مدرسه به عنوان مدارک نسخه های اصلی به تائید رسیده‌اند.
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • ارائه فرم‌های تکمیل شده درخواست ویزا
 • رسید پرداخت فرم درخواست ویزا
 • کپی فرم تایید الکترونیکی ثبت نام

در صورتی که با درخواست ویزای متقاضی موافقت شود، دانش آموز می‌تواند به تحصیل در کالج مد نظر خود مشغول شود.

موقعیت ورود به دانشگاه پس از تحصیل در کالج‌های استرالیا

یکی از مهم‌ترین مباحثی که هنگام بررسی تحصیل در کالج‌های استرالیا باید مد نظر شما دوستان عزیز باشد، موقعیت ورود به دانشگاه پس از پایان مقطع کالج است. به طور کلی، متقاضیان می‌توانند پس از به اتمام رساندن دوره کالج در استرالیا، وارد دانشگاه های مختلف این کشور شده و به تحصیل در رشته مورد علاقه خود مشغول شوند.

  نکته ای که کالج‌های مختلف کشور استرالیا را از یکدیگر متمایز می‌نماید، درصد موفقیت دانش آموزان این کالج‌ها برای ورود به دانشگاه های برتر کشور استرالیا و همچنین اخذ بورسیه های تحصیلی مختلف می‌باشد.

برخی از کالج‌های استرالیا در دانشگاه های برتر این کشور قرارداد دارند. این امکان را به متقاضی می‌دهند تا پس از فارغ‌التحصیلی، تحصیلات عالی خود را در یکی از این دانشگاه‌ها ادامه دهند. همچنین در صورتی که متقاضی در طول دوره تحصیلی خود نمرات بالایی را کسب نموده و شرایط تحصیلی بسیار خوبی داشته باشد، می‌تواند برای اخذ بورسیه تحصیلی و کمک هزینه های زندگی توسط دانشگاه‌ها، واجدالشرایط شوند.

کالج‌های استرالیا و کلام آخر

در این مقاله سعی ما بر این بود که شما را با کالج‌های استرالیا و شرایط پذیرش آن‌ها آشنا کنیم. با توجه به مطالب ذکر شده می‌توانیم به یک جمع بندی کلی برسیم. بدین صورت که تحصیل در کالج‌های استرالیا، به دلیل نظام آموزشی عالی و همچنین تجربه خوبی برای ادامه تحصیل و یافتن فرصت‌های بی‌شمار شغلی همواره در کانون توجه قرار دارد. به نوعی می‌توان گفت که نقش کالج‌ها در نظام آموزشی نوین استرالیا، بسیار پررنگ است.

بنابراین شما با تحصیل در کالج‌های برتر کشور استرالیا می‌توانید آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید.

چنانچه در خصوص کالج‌های استرالیا هنوز سؤالی برایتان بی پاسخ مانده است، می‌توانید طی یک مشاوره با کارشناسان مجرب اسمارت اپلای جواب سؤال‌هایتان را بگیرید.

سوالات رایج پیرامون دانشگاه‌های کانادا

کالج تیلورز به عنوان یکی از بهترین کالج‌های استرالیا شناخته می شود.

 • گذراندن مقاطع پیشین با موفقیت
 • تسلط بر زبان انگلیسی متناسب با مقطع تحصیلی متقاضی   

هزینه های تحصیل در کالج‌های استرالیا ، بسته به مقطع تحصیلی، شهریه و کالج مد نظر، بین 20000 تا 45000 دلار  متغیراست.

یکی از کالج‌های استرالیا که با توجه به کیفیت هزینه مناسبی دارد، Eynesbury College است.

یکی از شرط‌های پذیرش در کالج‌های استرالیا، داشتن سن قانونی 18 سال است.

خیر.